Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Dzień Dziecka w Przedszkolu Samorządowym w Rychtalu

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają zarówno młodsze jak i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

Tegoroczne święto wszystkich dzieci, obchodziliśmy aż dwa dni 1 czerwca dzieci zaraz po śniadaniu bawiły się  na przedszkolnym  placu zabaw. Zespół animatorów przygotował dla naszych przedszkolaków zabawy z chustą animacyjną, tańce, zabawy ruchowe przy muzyce, strzelanie z łuku, grę kółko -krzyżyk i inne. W trakcie zabaw nie zabrakło wesołej atmosfery i dziecięcych przebojów muzycznych. W oczekiwaniu na kolejną atrakcję śpiewaliśmy i tańczyliśmy do znanych utworów. Podczas krótkiej przerwy znalazł się czas na degustację jednego z ulubionych deserów dzieci – lodów, które pojawiły się tego dnia w menu obok kolorowych pysznych owoców – wszystkim przedszkolakom lody smakowały wybornie!

2 czerwca ku wielkiej radości milusińskich pojawiła się dmuchana zjeżdżalnia, na którą udaliśmy się zaraz po śniadaniu. Natychmiast ustawiła się do niej olbrzymia kolejka dzieci. Każdy przedszkolak miał okazję wspiąć się na górę i pozjeżdżać z przyjaciółmi. Zabawie towarzyszyło mnóstwo radości, uśmiechów i emocji. Zjeżdżalnia dostępna była zupełnie za darmo! (dzięki Panu Marcinowi Bożkowi – Dziękujemy).

Na dzieci w tym dniu czekał także pyszny popcorn przygotowany przez mamy - panią Aleksandrę Gattner oraz Katarzynę Napierałę – Dziękujemy.

 

 

Wersja XML