Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Rozkład jazdy autobusu linii Namysłów - Rychtal

NAMYSŁÓW

 

 

11:40

15:40

NAMYSŁÓW BW

 

 

11:44

15;44

KAMIENNA

 

 

11:47

15:47

RYCHNÓW

 

 

11:50

15:50

BUKOWA ŚL

 

 

11:55

15:55

WOSKOWICE

 

 

12:00

16:00

BALDWINOWICE

 

 

 

16:09

IGŁÓWICE D

 

 

 

16:14

SKOROSZÓW

 

 

 

16:17

RYCHTAL

6:30

 

 

16:20

SKOROSZÓW

6:33

 

 

 

IGŁÓWICE D

6:36

 

 

 

BALDWINOWICE

6:41

 

 

 

WOSKOWICE

6:50

8:15

 

 

BUKOWA ŚL

6:55

8:20

12:05

16:25

RYCHNÓW

7:00

8:25

12:10

16:30

KAMIENNA

7:03

8:28

12:13

16:35

NAMYSŁÓW BW

7:06

8:32

12:17

16:38

NAMYSŁÓW

7:10

8:35

12:20

16:40

Wersja XML