Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Spotkanie z Absolwentem Szkoły Podstawowej w Rychtalu

W czwartek 25 listopada 2021 roku odbyło się w naszej szkole kolejne spotkanie uczniów z absolwentem naszej szkoły. W tym roku z powodu pandemii koronawirusa i związanymi z tym ograniczeniami i obostrzeniami spotkanie kierowane było tylko do uczniów klas VIII. Spotkanie rozpoczęła dyrektor szkoły, pani Iwona Gogół, która przywitała przybyłych uczniów i zaproszonego gościa pana Adama Staszczyka, będącego absolwentem naszej szkoły, który od 2018 roku pełni funkcję Wójta Gminy Rychtal.                            
Na początku pan Adam Staszczyk opowiedział kilka słów o osobie oraz wspominał czasy kiedy był uczniem naszej szkoły. Następnie był czas na pytania zadawane naszemu gościowi przez uczniów, na które Pan Wójt udzielał obszernych i ciekawych odpowiedzi. Pytania dotyczyły dzieciństwa, pobytu w szkole, zainteresowań, marzeń, planów zawodowych i prywatnych, poziomu satysfakcji i trudności związanych pełnieniem funkcji wójta, a także działalności samorządu gminnego, funkcjonowania Urzędu Gminy, jakie sprawy można w nim załatwić oraz kto odpowiada za rozwój naszej Małej Ojczyzny.           
Spotkanie to było okazją do bliższego poznania osoby Pana Wójta oraz specyfiki zadań jakie są związane z pełnieniem funkcji włodarza Gminy. Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego podziękowali naszemu gościowi za przyjęcia zaproszenia, znalezienie czasu i przybycie na spotkanie mimo wielu innych ważnych czynności i spraw związanych z pracą zawodową. Nasz gość z zadowoleniem opuścił mury naszej szkoły.                                                  
Organizatorem spotkania był p. Maciej Oscenda – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Rychtalu.

 

 

 

Wersja XML