Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Dni Gminy Rychtal za Nami!

Dni Gminy Rychtal za Nami!

W sobotnie popołudnie powróciliśmy po dwuletniej przerwie z organizacją Dni Gminy Rychtal. Ostatnie dwa lata były niezwykle trudne dla wszystkich z Nas. Stąd postawiliśmy na wydarzenie w klimacie Chillout!

Jak wielu z Was wie przygotowaliśmy kilka oznaczonych stref tematycznych. Największym zainteresowaniem cieszyła się Strefa Rozrywki w której nie mogło zabraknąć najmłodszych mieszkańców Naszej gminy. Podczas występów rozpoczynających imprezę zaprezentowały się  przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Rychtalu, uczniowie Szkoły Podstawowej w Drożkach i Wielkim Buczku. Na koniec prezentacji wystąpiły Taja i Masza Zavhorodnia z Charkowa na Ukrainie.

Strefa poza samymi występami była bogata w różnego rodzaju rozrywkę. Nie zabrakło zabaw organizowanych przez Animatorów, szczudlarzy, zakręconych baloników, baniek mydlanych, gier oraz specjalnie przygotowanego pod wiatką miejsca dla milusińskich z malowaniem twarzy, zaplataniem kolorowych warkoczyków, a także dmuchanych zamków.

Prawdziwą furorę wywołały 3 spektakularne eksplozje kolorów. Radość z kolorowej zabawy czerpali nie tylko najmłodsi, ale też dorośli i sami organizatorzy. Uwierzcie, było naprawdę wystrzałowo i koloroooowo!

Wszyscy chętni skorzystać mogli ze Strefy Gastronomii przygotowanej przez Koła Gospodyń Wiejskich z Drożek, Rychtala, Sadogóry, Stogniewic oraz jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej w Proszowie.

Hitem okazała się Strefa Chillout której głównym punktem był „Drink Bar” przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich z Proszowa oraz gwieździsty namiot z leżakami i girlandami świetlnymi tworzącymi niezwykły klimat sprzyjający relaksacji.

W godzinach wieczornych odbył się koncert zespołu „Ale Dym”, który porywał do zabawy zebraną publiczność, budując jednocześnie wspaniałą atmosferę.

Na zwieńczenie tego wspaniałego dnia organizatorzy przygotowali spektakularny taniec ognia w wykonaniu Drużyny Czarnego Orła będący rodzajem pokazu cyrkowego wymagającego ogromnego zaangażowania artysty w manipulację płonącymi przedmiotami. Widowisko z pewnością zapierało dech u niejednego z widzów.

Na koniec przybyli bawili się do białego rana w rytm muzyki miksowanej przez DJ K@Rol M Music.

Zapewne każdy z przybyłych znalazł podczas tego dnia coś atrakcyjnego dla siebie.

Do zobaczenia za rok!

Występy dzieci i młodzieży:

 

 

Występ Taji i Maszy:

 

 

Eksplozje kolorów:

 

 

Występ zespołu "Ale Dym"

 

 

Taniec ognia "Drużyna Czarnego Orła"

 

 

Wersja XML